Thursday, December 9, 2021
spot_img
Homeदेशमानराजामा १ हजार १ कलश स्थापना

मानराजामा १ हजार १ कलश स्थापना

लोकेन्द्र प्रसाद यादव/बोदे बर्साईन । सप्तरीको बोदे बसाईन नगरपालिका वडा नम्बर ७ मानराजामा विहीबार दुर्गा पुजा कलश शोभा यात्रा निकालेको छ । कलश यात्रामा श्रीपुर, फुलहरा, हैँठी, बगबिरा, मानराजा बजार हुदैँ दुर्गा मन्दिरमा विधिपूर्वक पुजा गरी १ हजार १ कलश स्थापना गरेको हो ।
वाडा नम्बर ७ का वडा अध्यक्ष बिजय नारायण कापैरको अगुवाईमा निसकेको बजागजा सहितको कलश सोभा यात्रामा दुर्गा पुजा मेला समितिका अध्यक्ष राजकुमार यादव लगायत स्थानी बासिन्दाहरुको सहभागिता रहेको थियो । मेलाको अवसरमा क्रिकेट खेल, धार्मीक कार्यक्रम आयोजना गरेको छ ।

सप्तरीको ऐतिहासिक धार्मीक स्थलको रुपमा प्रचित मानराजा गढी, लक्ष्मी नाराययण मन्दिर स्थानियद्वारा राजाजी बाबा स्थान भनेर पुजा गर्ने गरेको त्यो ठाँउमा भोलेनाथ मन्न्दिर, हनुमान मन्दिर, सरस्वती मन्दिर, दुर्गा मन्दिरको स्थापना गरि स्थानी पुजा गर्दै आईरहेको छ ।

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -spot_img

भर्खरै प्रकाशित

उखुको मूल्य बढ्ने

Recent Comments

%d bloggers like this: