Tuesday, December 7, 2021
spot_img
Homeअन्तराष्ट्रियपाकिस्तानमा निर्मित २५ केजीभन्दा बढी लागुऔषध जम्मुकस्मिरबाट बरामद

पाकिस्तानमा निर्मित २५ केजीभन्दा बढी लागुऔषध जम्मुकस्मिरबाट बरामद

 एजेन्सी – पाकिस्तानले भारतमा ठुलो मात्रामा लागू औसध पठाउने गरेको खुलासा भएको छ । भारतीय सुरक्षाकर्मीले जम्मु कस्मिरस्थित लाइन अफ कन्ट्रोल (एलओसी)नजिकैको उरी क्षेत्रमा पाकिस्तानमा निर्मित २५ केजीभन्दा बढी लागुऔषध बरामद गरेका हो । एजेन्सी न्युज एएनआईका अनुसार हिरोइनजस्तो लागुऔषध बरामद भएको जम्मुकस्मिर प्रहरीले जनाएको छ । लागुऔषध यही साता बरामद भएको प्रहरीले जनाएको छ । पाकिस्तानबाट विभिन्न प्रकारको लागु औषध पठाउदै आएको छ । अहिले जम्मुकस्मिरमा आन्दोलन गराउन नसके पछि पाकिस्तान तर्फबाट लागू पदार्थ सप्लाई हुने गरेको हो ।पाकिस्तानले तालिवानलाई समर्थन गरेको भन्दै विरोध प्रदर्शन

बरमुल्लास्थित प्रहरी एसएसपी रयेस मोहम्मद भाटका अनुसार लागुऔषध करिब २५ करोड भारतीय रुपैयाँमा कालोबजारी हुँदै आएको अनुसन्धानका क्रममा पुष्टि भएको छ ।

घटनास्थल पुगेका प्रहरीले पाकिस्तान निर्मित झोला र कार्टुनसमेत फेला पारेको र ३० केजी प्रतिबन्धित वस्तुसमेत रहेको एसएसपी भाटले एएनआइलाई बताएका छन् । यो घटनाबारे प्रहरीले भारतीय सेनासमेतको संलग्नतामा अनुसन्धान सुरु गरेको छ । सुरुमा सेनाले फेला पारेका सामान प्रहरीलाई थप अनुसन्धानका लागि हस्तान्तरण गरिएको सेनाले जनाएको छ ।

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

%d bloggers like this: