Monday, December 6, 2021
spot_img
Homeअन्तराष्ट्रियबिहारको दरभंगामा मन्दिरमा पूजा गरिरहेका पुजारीको हत्या, २ गम्भीर

बिहारको दरभंगामा मन्दिरमा पूजा गरिरहेका पुजारीको हत्या, २ गम्भीर

दरभंगा । भारतको बिहार राज्यस्थित दरभंगा जिल्लाको राज परिसरमा रहेको कंकाली मन्दिरका मुख्य पुजारी राजीवकुमार झाको गोली हानी हत्या गरिएको छ । बिहीबार बिहान ४:३० बजे पुजारी मन्दिरमा पूजापाठ गरिरहेको बेला हत्या भएको हो ।

आतंक फैलाउन सशस्त्र अपराधीहरुले पूजा गर्न आएका एक व्यक्तिलाई पनि गोली हाने, उनको अवस्था गम्भीर छ ।

४ जना आक्रमणकारी कारबाट आएका थिए । घटनापछि भाग्दै गर्दा, वरपरका मानिसहरु ३ आक्रमणकारीहरुलाई पक्रे र उनीहरुलाई लाठी, लाठी र लाठीले जबरजस्ती पिट्यो, जसमा एकको मृत्यु भयो । दुईजनाको अवस्था गम्भीर छ । तर, ती मध्ये एक जना भाग्न सफल भएका छन् । प्रहरीले घटनाको कारण अझै पत्ता लगाउन सकेको छैन ।

अपराधीहरुको पनि पहिचान हुन सकेको छैन । केही मानिसहरुका अनुसार पुजारीको भतिजाको मोबाइल संगै बुधवार साँझ केही मानिसहरुसंग झगडा भएको थियो ।

एसएसपी बाबुरामले घटनाको जानकारी पाए लगत्तै मन्दिर परिसरको निरीक्षण गरे। एसएसपीले घटनामा दुई जनाको मृत्यु र तीन घाइते भएको पुष्टि गरेका छन्। उनले यस विषयमा प्रहरीले अनुसन्धान गरिरहेको बताए। घाइते भक्तलाई पारस अस्पताल र दुबै अपराधीहरुलाई डीएमसीएचमा भर्ना गरिएको छ । मृतक र घाइतेहरुको पहिचान हुन बाँकी छ । उनको प्रहरी हिरासतमा उपचार भइरहेको छ । दुबैको अवस्था गम्भीर छ ।

बुधवार साँझ पुजारीको भतिजा संग झगडा भएको थियो, घटनाको प्रत्यक्षदर्शीहरुबाट प्राप्त जानकारी अनुसार बुधवार साँझ एक अज्ञात व्यक्तिको मोबाइलको बारेमा पुजारीको भतीजा संग केही विवाद थियो । उनी भन्छन्, ‘रक्सीको प्रतिबन्ध पछि, मन्दिर वरपरको क्षेत्रमा साँझदेखि लागुऔषध दुव्र्यसनीहरुको जमघट छ ।’ उनीहरुमध्ये एकले फोन गर्नको लागि मोबाइल मागे, जुन पुजारीको भतिजाले दिएनन् । यस बिषयमा दुईजनाबीच झगडा भएको थियो ।

यस क्रममा पुजारी राजीव झा पनि उद्धारमा आए । मुद्दा झगडामा पुग्यो । कुटपिटको क्रममा ती व्यक्तिको टाउकोमा चोट लागेको थियो । मानिसहरु भन्छन कि बिहीबार बिहान एकै व्यक्तिसंग आएका तीन अन्य मानिसहरु मन्दिर परिसरमा सुतेका पुजारीलाई गोली हान्यो । todaypati

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

%d bloggers like this: