Thursday, December 2, 2021
spot_img
Homeप्रदेश २जनताले अनुभूति गर्न सकिने काम गर्छौः नवनियुक्त मंत्री रेनु यादव

जनताले अनुभूति गर्न सकिने काम गर्छौः नवनियुक्त मंत्री रेनु यादव

शेयर गर्नु होस

संजय यादव, सिरहा
३० असोज, २०७८
संघीय सरकारको नवनियुक्त भौतिक पूर्वाधार तथा यातायात मन्त्री रेनुकुमारी यादवले हाम्रो मंत्रालयबाट हुने कामकाजले जनताले अनुभूति गर्न सकिने खालको हुने बताएकी छिन् । विकास निर्माण कार्यमा प्राथमिकताको आधारमा योजनावद्ध तवरले कामकाज अगाडी बढाउने बताइन् । सिरहाको गोलबजारमा नेता÷कार्यकर्ताहरुसँगको भेटघाटमा नवनियुक्त मन्त्री यादवले यस्तो बताइन् । जनता समाजवादी पार्टी नेपाल.(जसपा)को कार्यकारिणी सदस्य समेत रहेकी मन्त्री यादवले जातपात, उच्च नीच कुनै किसिमको विभेद आफूलाई स्वीकार्य नहुने पनि बताइन् ।

मन्त्री यादवले भनिन, आफू शिक्षा मन्त्री छदाँ दलित, जनजाति, महिला, आदिवासी, मधेसी, मुस्लिम आदिको आरक्षण कोटा छुट्याउने काम हामीले नै गरेकी हौं । सरकारी स्कूलबाट एसएलसी उत्तीर्ण गरेकाहरुले मात्र आरक्षण पाउने नीति बनाउने काम समेत गरेकी बताइन् । मन्त्री यादवले भनिन्, यसपाली भौतिक पूर्वाधार तथा यातायात मन्त्रालयको जिम्मा पाएको छु, त्यसैले सबैसँग सल्लाह सुझाव र सहयोगको अपेक्षा गरेकी समेत बताइन् । नवनियुक्त मंत्री यादवले अहिले मंत्रालयको बारे सबै जानकारी लिननसकेको र अब काठमाडौ जानेबित्तिकै मन्त्रालयको बारे विस्तृत जानकारी लिई जनहितको कामकाज अगाडी बढाउने बताईन ।

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

%d bloggers like this: