Thursday, December 9, 2021
spot_img
Homeमनोरन्जनटेक नारायण चापागाईंको 'झर्यो फुल हुरीले ' सार्बजनिक

टेक नारायण चापागाईंको ‘झर्यो फुल हुरीले ‘ सार्बजनिक

काठमाडौं । नयाँ लोकदोहोरी गीत ‘झर्यो फुल हुरिले सार्वजनिक भएको छ । गायक टेक नारायण चापागाईं र गायीका समिक्षा अधिकारिको स्वोर रहेको उक्त गीत निसान एसकेले निर्देशन  तथा निर्माण  गरेका हुन । उक्त भिडियो सुनिल परिवारले यारेन्ज गरेका हुन भने लिरीक्स टेक नारायण चापागाइकै रहेको  छ भने   गीतलाई दीपक गिरीले छायांकन गरेका छन् ।

भिडियोमा लोसिन लमिछाने ,सन्देश पौडेल रमेश गौतम , अरमान चापागाइ ,सुर्य चापागाइ सृस्‍टि भुसाल आदीको अभिनय रहेको छ । भिडियोमा  लोसिन र सन्देशको अधुरो प्रेम कथा देख्न सकिन्छ । यो भिडियोको मिक्सिङ HBN किस्मतको रहेको छ । उक्त गीत थ्री स्टार मिडियाबाट रिलिज गरिएको छ ।   उक्त भिडियोमा दर्शकले निकै राम्रो प्रतिकृया दिनुभएको छ ।             

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -spot_img

भर्खरै प्रकाशित

उखुको मूल्य बढ्ने

Recent Comments

%d bloggers like this: