Sunday, November 28, 2021
Google search engine
Homeसमाचारभिडिओ हेर्दै तिहार विशेष परिकार बनाउन सिकाउने ५ युट्युव च्यानल

भिडिओ हेर्दै तिहार विशेष परिकार बनाउन सिकाउने ५ युट्युव च्यानल

शेयर गर्नु होस

काठमाडौं । फूल र झिलिमिलि बत्तिको पर्व भनेर चिनिने तिहार मिठा मिठा परिकार बनाएर खानको लागि पनि उत्तिकै चर्चित छ । लक्ष्मी पूजा तथा भाइटिकाको बेलामा विभिन्न परिकार बनाएर लक्ष्मीलाई चढाउने तथा दाजुभाइ/दिदीबहिनीलाई दिने गरिन्छ ।

सेलरोटी, मिठाइ, फिन्नी, अनरसा लगायत अन्य विभिन्न प्रकारका परिकार बनाएर खाने खुवाउने गरिन्छ । यद्यपि कतिपय खानेकुरा हामीलाई पकाउन नआउन पनि सक्छ । यस्तोमा सबैभन्दा सहज माध्यम आजको दिनमा इन्टरनेट नै बनेको छ ।

हुन त घरको ठूला मान्छेबाट सिक्नु सबैभन्दा सजिलाे कुरा हो, तर कहिलेकाहिँ ठूला मान्छे अथवा सिकाउने मान्छे नभएको बेला के गर्ने त ? यस्तो बेला राम्रो उपाय हो इन्टरनेट । इन्टरनेटमा खानेकुराका विभिन्न पाकशिक्षा उपलब्ध हुन्छन् ।

त्यसमध्ये पनि सबैभन्दा राम्रो उपाय हो युट्युव । युट्युवमा हेरेर अनि सुनेर नै सिक्न पाउने हुँदा हामीले थप राम्रोसँग सिक्न सक्छौं । यस्तै तिहारमा पकाइने मिठो परिकारको बारेमा सिक्न केही युट्युव च्यानलहरूको बारेमा यहाँ उल्लेख गरिएको छ ।

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

%d bloggers like this: