Monday, November 29, 2021
Google search engine
Homeअन्तराष्ट्रियअफगान संकट छिमेकी देशका लागि समेत चुनौती : डोभाल

अफगान संकट छिमेकी देशका लागि समेत चुनौती : डोभाल

शेयर गर्नु होस

काठमाडौं । राष्ट्रिय सुरक्षा सल्लाहकार अजित डोभालले बुधबार दिल्लीमा अफगानिस्तान संकटमाथि आयोजित क्षेत्रीय सुरक्षा संवादको अध्यक्षता गरे । उनले त्यहा सृजित घटनाक्रमले अफगानिस्तानका जनताका लागि मात्र नभई छिमेकि र जोडिएको क्षेत्रहरूमा पनि महत्त्वपूर्ण प्रभाव पार्ने बताए ।

“हामी आज अफगानिस्तानसँग सम्बन्धित विषयमा छलफल गर्न भेटिरहेका छौं। हामी सबैले त्यो देशमा भएका घटनाक्रमलाई गहिरो रूपमा हेरिरहेका छौं। यसले अफगानिस्तानका जनताका लागि मात्र होइन, छिमेकी र वरिपरिका लागि पनि महत्त्वपूर्ण प्रभाव पार्छ,” डोभालले भने।

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

%d bloggers like this: