Thursday, December 9, 2021
spot_img
Homeप्रदेश २सिरहाका ९ स्थानीय तहको नेतृत्व सर्वसम्मत चयन

सिरहाका ९ स्थानीय तहको नेतृत्व सर्वसम्मत चयन

सिरहा,  । नेपाली कांग्रेसको १४ औं महाधिवेशन अन्तर्गत सिरहाका ९ स्थानीय तहको नेतृत्व सर्वसम्मत चयन भएको छ । सिरहाका १७ स्थानीय तहमध्ये तीन गाउँ पालिका र ६ गाउँ पालिकाका पदाधिकारी सर्वसम्मत चैन भएका हुन् । लहान र धनगढीमाई नगरपालिको निर्वाचनभईरहेको छ भने बाँकी पालिकाहरुमा सर्वसममतको प्रयास भईरहेको जनाएको छ ।
अधिवेशनले सिरहा नगरपालिका सभापतिमा अषिशलाल यादव, मिर्चैया नगरपालिकामा रमेश न्यौपाने, कल्याणपुर नगरपालिकामा कृष्णा साह, कर्जन्हा नगरपालिकामा मानबहादुर पाण्डे सर्वसम्मत निर्वाचित भएका छन् ।
त्यसैगरी लक्ष्मीपुर पतारी गाउँपालिकामा विद्यानन्द साह, भगवानपुर गाउँपालिकामा सुभाष यादव, नवराजपुर मदन यादव, बरियारपट्टि योगेन्द्र यादव र नरहा गाउँपालिकामा कमल प्रसाद मण्डल निर्बिरोध निर्वाचित भएका छन् । यसैगरी पालिका कार्यसमिति पनि सर्वसम्मतिमै चयन भएको छ ।

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -spot_img

भर्खरै प्रकाशित

उखुको मूल्य बढ्ने

Recent Comments

%d bloggers like this: