Thursday, December 9, 2021
spot_img
Homeप्रदेश २जनकपुरधाम उपमहानगरको प्रमुख प्रशासकिय अधिकृतको रुपमा उपाध्याय आउँदै

जनकपुरधाम उपमहानगरको प्रमुख प्रशासकिय अधिकृतको रुपमा उपाध्याय आउँदै

काठमाडौं ।  नेपाल सरकारले ४९ जना सह–सचिवको सरुवा गरेको छ । मन्त्रीस्तरीय निर्णय अनुसार बुधबार ४९ जना सहसचिवहरुको सरुवा गरिएको हो ।

संघीय मामिला तथा सामान्य प्रशासन मन्त्रालय (अतिरिक्त समूह) का सहसचिव प्रधुम्न प्रसाद उपाध्याय जनकपुरधाम उपमहानगरपालिकाको प्रमुख प्रशासकिय अधिकृतको रुपमा आउने भएका हुन् । यस अघिका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत मेयर लालकिशोर साहको कारण सरुवा गराएका थिए ।

त्यस्तै वीरगंज महानगरपालिकामा प्रमुख प्रशासकिय अधिकृतको रुपमा निश्चलराज पाण्डे सरुवा भएर आएका हुन् । बाराको कलैया उपमहानगरपालिकामा तिर्थराज चिलुवाल प्रमुख प्रशासकिय अधिकृतको रुपमा आउने भएका हुन् । उनी यस अघि संघीय मामिला तथा सामान्य प्रशासन मन्त्रालय (अतिरिक्त)मा थिए ।

सामान्य प्रशासन मन्त्रालय (अतिरिक्त) का रमेश अर्याललाई श्रम, रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षा मन्त्रालय सरुवा गरिएको छ ।

संघीय मामिला तथा सामान्य प्रशासन मन्त्रालय (अतिरिक्त समूह) कै सहसचिव देवराज जोशीलाई राष्ट्रि महिला आयोगमा पठाइएको छ ।

सोही मन्त्रालयका सहसचिव हेमबहादुर मंग्रातीलाई प्रदेश प्रमुखको कार्यालय प्रदेश २, बिन्दु कुमारी मिश्र उद्योग, पर्यटन, वन तथा वातावरण मन्त्रालय प्रदेश २, भूपेन्द्र थापालाई प्रदेश लोक सेवा आयोग, कर्णाली प्रदेश, सुर्खेत, नरेन्द्रकुमार रानालाई मुख्यमन्त्री तथा मन्त्रिपरिषद्को कार्यालय लुम्बिनी प्रदेश, बुटवल, रामकृष्ण अधिकारीलाई प्रदेश लोक सेवा आयोग, बागमती प्रदेश, हेटौंडा पठाइएको छ ।

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -spot_img

भर्खरै प्रकाशित

उखुको मूल्य बढ्ने

Recent Comments

%d bloggers like this: