शेयर गर्नु होस

काठमाडौं : स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार देशका बिभिन्न स्थानमा गरिएको परिक्षणका क्रममा १८२३ महिला र ३१८५ पुरुष गरि थप ५ हजार जनामा कोरोना पुष्टि भएको हो । त्यस्तै काठमाडौं उपत्यकामा थप २६७२ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ ।

मन्त्रालयका अनुसार काठमाडौंमा ८५० महिला र १ हजार २५० पुरुष गरि २१ सय जना, भक्तपुरमा ८४ महिला र ११९ पुरुष गरि २०३ जना र ललितपुरमा १५९ महिला र २१० पुरुष गरि ३६९ जनामा कोरोना देखिएको हो ।्

नेपालमा कोरोनाका कारण थप १४ जनाको मृत्यु भएको छ भने हालसम्म कारोनाका कारण ६१४ पुगेको छ ।

त्यस्तै शनिबार १२२९ जना डिष्चार्ज भएका छन् । यो संगै नेपालमा कोरोना संक्रमिणबाट निको हुनेको संख्या ७४ हजार २५२ रहेका छन् । नेपालमा शुक्रबार सक्रिय संक्रमितको संख्या ३० हजार ८१८ रहेको मन्त्रालयका प्रवक्ता डा जागेश्वर गौतमले जानकारी दिनुभयो ।

त्यस्तै होम आइशोलेशनमा १७ हजार १६४ जना रहेका छन् भने संस्थागत आइशोलेशनमा १३ हजार ६५४ जना रहेका छन् । क्वारेन्टाइनमा ४ हजार ६८६ जना रहेका छन् । त्यस्तै हालसम्म ११ लाख ६४ हजार ५५७ वटा पिसिआर भएको मन्त्रालयले जनाएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *