शेयर गर्नु होस

क्‍वालालम्पुर । मलेसियाको कोस्टगार्डले शनिबार जोहोर राज्यको दक्षिणी तटमा रहेको मलेसियाको पानीमा अवैध रूपमा प्रवेश गरेका ६ चिनियाँ डुंगाहरु नियन्त्रणमा लिएको छ । पाँच दर्जन डुंगा सञ्‍चालन दलका सदस्यसहित मलेसियाको कोस्टगार्डले नियन्त्रणमा लिएको हो ।

सबै चिनियाँ नागरिकहरु भएको र उनीहरु चिनियाँ माछा मार्ने जहाजलिएर अवैधरुपमा मलेसयाको समुद्री क्षेत्रमा प्रवेश गरेकोले पक्राउ गरेको बताएको छ ।

मलेशियन समुद्री प्रवर्तन एजेन्सीले तीन जनाको दुई समूहमा यात्रा गरिरहेका जहाजहरू जोहोरको तञ्जुङ सेतापाको दक्षिणपट्टि शुक्रवार बिहान भेटिएको जानकारी दिएको छ ।

“अनुसन्धानले सबै जहाजहरू चीनको किन्हुआंगदाओमा दर्ता गरिएको छन् । ६ डुंगा र ५४ चालक दलका सदस्यहरु रहेका थिए । ३१ देखि ६० वर्षको उमेर समूहका चिनियाँ नागरिकहरु मलेसिया समुद्री विभागबाट अनुमति लिन असफल भएका थिए,” एमएमईएका क्षेत्रीय निर्देशक मोहम्मद जुल्फदली बिन नयन एक बयान मा भनेका छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *