शिवसताक्षीमा ५६७ जना काँग्रेसमा प्रवेश

Nepali Congaress

शिव सताक्षी । झापाको शिबसताक्षी नगरपालिकामा विभिन्न पार्टी परित्याग गरि ५६७ जना नेपाली काग्रेसमा प्रवेश गरेका छन् । नेपाली कांग्रेसका पूर्व महामन्त्री एवम् प्रभावशाली नेता कृष्णप्रसाद सिटौँलाले उनिहरुलाई काग्रेस प्रवेश गराएका हुन् । नवप्रवेशीहरुलाई नेता सिटौलाले तथा पुर्बमन्त्री केशब कुमार बुढाथोकीले पार्टी सदस्यता प्रदान गरेका थिए ।
त्यसै गरि फरक प्रसङ्गम नेता सिटौलाले नेपाली कांग्रेस केन्द्रीय समितिको वर्तमान कार्यशैलीले तोकेको समयमा १४औं महाधिवेशन गर्ने कार्यमा शंका उत्पन्न भएको बताएका छन् ।

उनले तोकिएको समयमा महाधिवेशन सम्पन्न नभएमा आगामी स्थानीय चुनावमा एकताका साथ पार्टी अघि बढ्न पर्याप्त समय नहुने र नकारात्मक नतीजा हात लाग्ने सम्भावना भएकाले जसरी भएपनि समयमा नै महाधिवेशन सम्पन्न गरी निर्माण भएका प्रत्येक तह र इकाईले पार्टीलाई एक ढिक्का बनाई पूर्ण एकताका साथ कम्युनिष्ट तानाशाही शासनका विरुद्ध लाग्नुपर्ने बताए ।