Thursday, December 2, 2021
spot_img
Homeदेशकसले चोर्यो गोलबजार नगरपालिकाको कम्प्युटर ?

कसले चोर्यो गोलबजार नगरपालिकाको कम्प्युटर ?

शेयर गर्नु होस

सिरहा । बिगतको दिनहरुमा पनि बिकासको कामहरुमा ब्यापक लापारबाहि गरिदै आएका गोलबजार नगरपालिकाका कर्मचारी र मेयर जनप्रतिनिधिहरुले त्यहाँ नगर प्रहरिको सुरक्षा हुदाहुदै पनि स्वास्थय शाखाको कम्प्युटर चोरिमा जनप्रतिनिधि र कर्मचारीहरुकै मिलोमतो रहेको स्थानियहरुको आरोप रहेको छ ।

गोलबजार नगरपालिका मै कार्यरत सुचना अधिकारि दिनेश सहनिले गोलबजार मै खोलएको माँ धामनि कम्प्युटर पसलले कम्प्युटर ओहर दोहर गरिरहेको स्रोतको दाबि रहेको छ । पसलेले नगरपालिका कर्यालयको लागि खरिद गरिने कम्प्युटरहरुको लागि मिलोमतोमा कोटेशन गरि आफनै पसल बाट कम्प्युटर दिने र उचित दर भन्दा पनि बढिको बिल बहिर बाट बनाएर पेश गर्ने गरेको आरोप छ ।

पसले तथा नगरपालिकाको सुचना अधिकृत सहनिले पनि यस आर्थिक बर्षमा कुनै कम्प्युटर नै खरिद नगरेको तर पछि प्रदेश टाइम्स दैनिक संगको फोन सम्बादमा खरिद गरेको स्विकार गर्न मजबुर भए ।अधिकृत सहनिले मिलोमतोले भएको कामको सुचना लुकाउन सिपालु रहेको आरोप छ । नगरपालिका स्थित कर्मचारिहरुको यस किसिमको सहि सुचना दिन आलटालले उनिहरुको कर्यालयको समान चोर्न चोराउन मिलोमतो भएको शंका उब्जेको स्थानिय एक पत्रकारको आरेप छ ।

pradeshtimesdainik

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

%d bloggers like this: