Tuesday, November 30, 2021
spot_img
Homeदेशकोशी किनारमा तीन पुरुषको शव फेला परेका छन्

कोशी किनारमा तीन पुरुषको शव फेला परेका छन्

शेयर गर्नु होस

सिन्धुली : सिन्धुलीमा सुनकोसी नदीमा आएको बाढीले बगाएर ल्याएको अवस्थामा तीनवटा शव फेला परेका छन् । बुधबार र बहिबार गरी सुनकोशी नदी किनारमा तीनवटा शव फेला परेको प्रहरीले जनाएको हो ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय सिन्धुलीका डीएसपी तथा प्रवक्ता मनोज लामाका अनुसार सिन्धुलीको सुनकोसी गाउँपालिका ५ मुलकोट, सनुकोसी गाउँपालिकाकै वडा नम्बर ६ र फिक्कल गाउँपालिका ६ रत्नावतीस्थित कोसी किनारामा शव फेला पारिएको हो ।

तीनै स्थानमा भेटिएको शव पुरुषको भएको बताइएको छ । माछा टिप्न गएका स्थानीयले तीनवटै शव फेला पारेका थिए । उक्त शव मंगलबार राति सिन्धुपाल्चोकको मेलम्ची नदीमा आएको बाढीले बगाएको हुनसक्ने स्थानीयको आशंका गरेको सिन्धुलीका डीएसपी मनोज कुमार लामाले बताए ।

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

%d bloggers like this: