Tuesday, November 30, 2021
spot_img
Homeदेशउपेन्द्र यादवले सत्ताका लागि मधेसलाई धोखा दिएको आरोप

उपेन्द्र यादवले सत्ताका लागि मधेसलाई धोखा दिएको आरोप

शेयर गर्नु होस

जनता समाजवादी पार्टी महन्थ ठाकुर पक्षका नेताहरुले अध्यक्ष उपेन्द्र यादवले सत्ताका लागि मधेसलाई धोखा दिएको आरोप लगाएका छन् । ठाकुर पक्षले आज मधेशका चार जिल्लामा गरेको पार्टीको विस्तारित बैठकलाई सम्बोधन गर्ने क्रममा नेताहरुले पार्टी विभाजनको मुख्य कारण पनि यादव रहेको आरोप लगाए । उनीहरुले पार्टी संगठित गर्न पुनः संघर्ष गरिने समेत बताए ।

बाराको कलैयामा शुक्रबार आयोजित कार्यकर्ता भेलालाई सम्बोधन गर्दै सो पार्टीका कार्यकारिणी सदस्य जितेन्द्र सोनलले अध्यक्ष यादवलाई मधेस विरोधी नेताको संज्ञा दिए । प्रदेश २ का पूर्वमन्त्री समेत रहेका सोनलले लोकतान्त्रिक धारलाई मधेसमा मजबुत बनाउन आफूहरु हरेक मोर्चामा लड्न तयार रहेको तर उपेन्द्र यादवले मधेसी दलको नाममा राजनीति गरेर मधेशमा कम्युनिष्टवाद लाद्ने षडयन्त्र गरिरहेको आरोप लगाए ।

कम्युनिष्ट पृष्ठभूमिबाट राजनीति शुरु गरेका यादवले अहिले मधेसमा कम्युनिष्टवाद लाद्ने खेल खेलिरहेको आरोप समेत उनले लगाए । सोनलले जसपाको आधिकारिकताका विषयमा निर्वाचन आयोगले गरेको निर्णयको विरोधमा आफूहरु सर्वोच्च अदालत गएको धारणा राखेको उनको निजी सचिवालयले जनाएको छ ।

अध्यक्ष यादवले पटक–पटक मधेस र मधेशीलाई धोखा दिँदै आएको आरोप लगाउँदै उनले यसको मूल्याङ्कन मधेसी जनताले गर्ने बताए । जसपाका अर्का कार्यकारिणी सदस्य लक्ष्मणलाल कर्णले हतारमा षडयन्त्र गरेर यादवले पार्टी एकता गरेको र त्यसैको परिणामस्वरुप अहिले पार्टी फुटको संघारमा पुगेको दावी गरे । उपेन्द्रले मधेस र मधेशीको हितमा काम नगरेको आरोप समेत उनले लगाए । नेता कर्णले सत्तामा पुग्नका लागि उपेन्द्रले पटक–पटक मधेश र मधेशी जनतालाई भर्‍याङ बनाएको आरोप समेत लगाए । रातोपाटी

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

%d bloggers like this: