Tuesday, November 30, 2021
spot_img
Homeप्रदेश १संखुवासभामा प्रवेश गरेको चिनियाँ नागरिकको हुलले आतंक मच्चाउन थाल्यो, दुई चिनियाँ रंगेहात...

संखुवासभामा प्रवेश गरेको चिनियाँ नागरिकको हुलले आतंक मच्चाउन थाल्यो, दुई चिनियाँ रंगेहात पक्राउ

शेयर गर्नु होस

संखुवासभा । संखुवासभामा प्रवेश गरेका चिनियाँ नागरिकको समूहले अपराधको ताण्डव मच्चाउन थालेको छ । रुद्राक्षको कारोवार गर्ने भनेर संखुवासभाको तुम्लिङटार विमानस्थल हुँदै जिल्ला छिरेका ३३ चिनियाँ नागरिकले शंकास्पद गतिविधि गर्न थालेका हुन् ।

यसैक्रममा आइतबार दुई जना अपराध गर्दागर्दै रंगेहात पक्राउ परेका छन् । प्रहरीले खाँदबारी-९ तुम्लिङटारको बुद्ध होटलबाट अवैध औषधिसहित दुई चिनियाँ नागरिकलाई पक्राउ गरेको हो । पक्राउ पर्नेमा सिचुवान प्रान्त घर भई हाल खाँदबारी–९ तुम्लिङटार बस्ने सान्दोङ र यू छिनग्लिन रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रहरी निरीक्षक शुभेष अधिकारीले जानकारी दिए ।

विशेष सुराकीको आधारमा प्रहरीले सिचुवान प्रान्तका सान्दोङ र यू छिनग्लिनलाई पक्राउ गरेको हो । आइतबार दिउँसो जिल्ला प्रहरी कार्यालय र विमानस्थल सुरक्षा गार्ड तुम्लिङटार प्रहरी चौकीबाट खटिएको संयुक्त प्रहरी टोलीले बुद्ध होटलमा लुकाइ राखेको अवस्थामा राजश्व छली गरेर ल्याएको पिबीओजी औषधिसहित चिनियाँ नागरिकलाई पक्राउ गरेको प्रहरी निरीक्षक अधिकारीले बताए ।

पक्राउ परेकामाथि थप अनुसन्धान भइरहेको छ । प्रहरीले बुद्ध होटलको कोठा नम्बर ५०२ बाट आठ सय किलोग्राम पिबिओजी औषधि बरामद गरेको हो । चिनियाँ नागरिकबाट बरामद भएको पिबिओजी औषधि राजश्व अनुसन्धान कार्यालय इटहरी पठाइएको छ ।

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

%d bloggers like this: