Thursday, December 9, 2021
spot_img
Homeअन्तराष्ट्रियपाकिस्तानी प्रधानमन्त्रीलाई थप संकट , सेना प्रमुख सङ ठुलो बिवाद

पाकिस्तानी प्रधानमन्त्रीलाई थप संकट , सेना प्रमुख सङ ठुलो बिवाद

काठमाडौँ । पाकिस्तानलाई आर्थिक संकटबाट बाहिर निकाल्ने प्रयासमा लागेका इमरान खानको कठिनाइ कम भएको देखिँदैन । आइएसआई प्रमुखको नियुक्तिलाई लिएर सेना प्रमुख बाजवासँगको विवादका बीच इमरान खानलाई अर्को ठूलो झट्का लागेको छ । पीएमएल–क्यूले इमरान खानको पार्टीसँग अलग हुने निर्णय गरेको छ । पाकिस्तान मुस्लिम लिग-कायद (पीएमएल-क्यू) का सांसदहरूले प्रधानमन्त्री इमरान खानको नेतृत्वमा रहेको पाकिस्तान तहरीक-ए-इन्साफ (पीटीआई) सँग साझेदारी जारी राख्न गाह्रो भएको बताएका छन्। उनले पीटीआईसँग अलग हुने निर्णय गरे।

मिडिया रिपोर्टहरूका अनुसार पीएमएल-क्यू केन्द्र र पञ्जाबमा पीटीआईको प्रमुख सहयोगी हो र यसले अर्को आम चुनावको लागि आफ्नो अभियान सुरु गर्ने निर्णय गरेको छ। पञ्जाबका अध्यक्ष चौधरी परवेज इलाहीको अध्यक्षतामा भएको पीएमएल-क्यू संसदीय दलको बैठकपछि यो घोषणा गरिएको हो, जो प्रान्तीय सभाका अध्यक्ष पनि हुन्।

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -spot_img

भर्खरै प्रकाशित

उखुको मूल्य बढ्ने

Recent Comments

%d bloggers like this: