Thursday, December 9, 2021
spot_img
Homeआर्थिकएमाले नारावाजीकै बीच बजेट पारित

एमाले नारावाजीकै बीच बजेट पारित

प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेकपा एमालेका सांसदहरूको नाराबाजीकै बीच प्रतिनिधि सभाबाट बजेट पारित भएको छ ।

आजको बैठकमा अर्थमन्त्री जनार्दन शर्माले बजेट पारित गरियोस भनेर राखेको प्रस्ताव बहुमतले पारित भएको हो ।प्रमुख प्रतिपक्षी दल एमालेका सांसदहरूले बैठक सूरु भएदेखि नै नाराबाजी गरेका थिए । नेपालको इतिहासमै सरकार पहिलो पटक बजेटविहीन अवस्थामा रहेको छ । बजेट पारित नहुदा भदौ ३१ गतेदेखि सरकारको खर्च रोकिएको छ । प्रधानमन्त्री, मन्त्री, सांसद, कर्मचारीको तलवका साथै विकास आयोजनालगायतको भुक्तानीसमेत रोकिएको छ । प्रतिनिधिसभाबाट विनियोजन विधेयक पारित भएपछि राष्ट्रियसभामा जाने छ ।

राष्ट्रियसभाको बैठक मंगलबार बोलाइएको छ ।

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -spot_img

भर्खरै प्रकाशित

उखुको मूल्य बढ्ने

Recent Comments

%d bloggers like this: